+421 903 801 906 info@bpreality.sk

O nás

Mnohí z Vás, ktorí už ponúkali alebo hľadali nehnuteľnosti prostredníctvom realitných kancelárií, sa určite stretli s negatívnymi zážitkami. Od povrchného prístupu maklérov, cez agresívnu snahu o zaviazanie Vás ako klienta na využívanie výhradných služieb jedinej realitnej kancelárie, až po rôzne formy  nerešpektovania pokynov klienta a zavádzanie záujemcov, ktoré sa v konečnom dôsledku obrátilo proti klientovi a z obchodu nebolo nič.

Žiaľ, aj my sami sme mali podobné skúsenosti, keď sme v minulosti hľadali vhodnú nehnuteľnosť a s poľutovaním sme si pomysleli, aký sklamaný a znechutený by bol majiteľ ponúkanej nehnuteľnosti, keby bol svedkom neprofesionálneho prístupu makléra, ktorý mal reprezentovať jeho záujmy. Samozrejme, nechceme a nemôžeme kritizovať všetky realitky a ich maklérov, keďže mnohí z nich pristupujú k svojej práci svedomito. Napriek tomu sme sami alebo sprostredkovane získali také množstvo negatívnych skúseností, že to v nás vyvolalo určitú odozvu.

Aj tieto skúsenosti nás viedli k myšlienke založiť vlastnú realitnú kanceláriu a robiť veci inak. To „inak“ pre nás znamená najmä

  • Korektné a férové správanie, tak voči klientom, ako aj voči potenciálnym záujemcom.
  • Profesionálny prístup založený na získaní maximálnych informácií o ponúkanej nehnuteľnosti a rešpektovaní prianí a záujmov klienta.
  • Ponúkanie len takého množstva nehnuteľností, ktoré sme schopní obsiahnuť serióznymi službami, s dôkladnou a komplexnou starostlivosťou o klienta.
  • Nebyť realitkou na jedno použitie. Naopak, predstavovať pre klienta stabilného partnera, s ktorým môže bez obáv riešiť všetky problémy spojené s nehnuteľnosťami, či už ide o predaj, kúpu alebo prenájom a s dôverou ponúkať riešenia, ktoré ho uspokoja.

Samozrejmosťou je úplné poskytnutie všetkých služieb spojených so sprostredkovaním predaja Vašej nehnuteľnosti, vrátane všetkých právnych služieb, ktoré si zabezpečujeme vlastnými silami. Zároveň však rešpektujeme aj to, ak sa klient rozhodne využiť len časť našich služieb pri predaji svojej nehnuteľnosti, napr. len právne služby alebo len služby zverejnenia svojej nehnuteľnosti prostredníctvom našej web stránky.

Budeme radi, ak nám dáte príležitosť presvedčiť vás, že predchádzajúce slová nie sú len marketingovým ťahom, ale že ide o skutočné záväzky voči Vám, našim budúcim klientom. Za účelom spolupráce nás môžete kontaktovať na ktoromkoľvek z kontaktov uvedených na tejto stránke.

Vopred ďakujeme za prejavenie Vášho záujmu a tešíme sa na budúcu spoluprácu.

Braňo a Lydka 

smiley

PS: Okrem realít ponúkame aj ďalšie služby a poradenstvo, o čom sa viac dozviete TU